Copy
wyświetl w przeglądarce

Witamy w Misji Ajurweda...

... i z radością informujemy, że od pierwszego sierpnia Sri Lanka będzie przyjmować gości z zagranicy. Co do Indii, wciąż nie wiemy, kiedy nastąpi otwarcie granic dla cudzoziemców, choć większość ośrodków jest już w pełni przygotowana na przyjęcie  gości zza morza, także pod względem sanitarnym. Warto więc pomyśleć o wypoczynku, terapii i naładowaniu baterii.  Musimy sobie zdawać sprawę, że wyjazdy 2020 będą wyglądać nieco inaczej niż w latach poprzednich. Sri Lanka wymaga od wjeżdżających do kraju turystów i kuracjuszy aktualnego testu PCR oraz potwierdzenia posiadania ubezpieczenia zdrowotnego. Pewnie podobne reguły będą obowiązywać w Indiach. Są to jednak ledwie widoczne niedogodności w porównaniu do korzyści i satysfakcji z wyjazdu na oryginalną tradycyjną AJURWEDĘ.
Misja Ajurweda  czuwa i trzyma rękę na pulsie. Wciąż JESTEŚMY W INDIACH, DZIAŁAMY W POLSCE i czekamy na Twoje pytania.

 

KONSULTACJE LEKARSKIE ONLINE 
Dr Manoj ze szpitala Marmma Yogi w Kerali udziela konsultacji online. Wejdź na stronę szpitala albo skontaktuj się z Misją Ajurweda
a pomożemy Ci w kwestiach językowych, wypełnieniu ankiety i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

 
Doktor Manoj Chandrasekharan jest naczelnym lekarzem szpitala Marmma Yogi w Kerali, w Indiach. Zarówno szpital, jak i sam doktor szczycą  się wieloletnim doświadczeniem i liczącą ponad ćwierć millenium rodzinną tradycją medyczną.
Główną specjalizacją doktora Manoja jest ortopedia i schorzenia kostno-stawowe, ale ten wszechstronny medyk zajmuje się również leczeniem innych dolegliwości, w tym poważnych schorzeń neurologicznych. Możesz z nim porozmawiać o swoich problemach skórnych, trawiennych, mentalnych.
Doktor Manoj jest nie tylko specjalistą od ajurwedy, ale i niezwykłej sztuki medycznej nazywanej marma oraz znawcą jogi. Krótko mówiąc: holistyczny doktor z niezwykle życzliwym podejściem do pacjenta. Szczerze polecamy i zapraszamy do kontaktu. Dzięki konsultacji online zostaniesz zdiagnozowany/na, otrzymasz wytyczne i porady dotyczące diety oraz zalecenia przyjmowania dobranych przez doktora leków.
W tej chwili nie można jeszcze wysyłać z Indii paczek do Polski, ale wkrótce to się zmieni i będziemy mogli dostarczać zalecone lekarstwa pozyskane od najlepszych producentów.
Póki co, wiele popularnych specyfików jest dostępnych na polskim rynku.
NOWY OŚRODEK NA NASZEJ LIŚCIE
MISJA AJURWEDA  współpracuje z kilkudziesięcioma renomowanymi i sprawdzonymi ośrodkami ajurwedy w Indiach, które oferują zarówno szeroki wachlarz zabiegów regeneracyjnych, jak i terapie medyczne na najwyższym poziomie. Obecnie podejmujemy współpracę z kilkoma ośrodkami ajurwedy na Sri Lance, żeby nasi Klienci mieli jeszcze więcej możliwości wyboru. Poniżej przedstawiamy jeden z nich.
 
SIDDHALEPA AYURVEDA HEALTH RESORT - SRI LANKA
Siddhalepa Ayurveda Health Resort to idealne miejsce dla każdego, kto pragnie skorzystać z dobrodziejstw tradycyjnej terapii ajurwedyjskiej, a jednocześnie wypocząć w pięknych okolicznościach przyrody, z dala od miejskiego zgiełku. Ośrodek usytuowany jest tuż przy plaży, u wybrzeża Oceanu Indyjskiego. Więcej przeczytasz TU
ZOBACZ CO CIĘ CZEKA
popularne zabiegi ajurwedyjskie

wkrótce znowu  będzie to możliwe

Netrawasti to zabieg skuteczny w leczeniu chorób oczu, między innymi kurzej ślepoty i i jaskry. Okolice oczu odgradzane są wałeczkami z ciasta, a powstałe w ten sposób "baseniki" zostają napełnione specjalnymi ziołowymi dekoktami rozpuszczonymi w ghee. Podczas trwania zabiegu pacjent otwiera i zamyka powoli oczy, pozwalając, by lekarstwo je wypełniło. 

W czasach pandemii internet to prawdziwe błogosławieństwo, dzięki któremu wciąż mamy kontakt z szerokim światem, możemy pracować, zdobywać wiedzę, wymieniać doświadczenia, a nawet organizować różnego rodzaju eventy. Misja Ajurweda wciąż działa na FacebookuInstagramie oraz chętnie odpisuje na maile dotyczące ajurwedy, organizacji wyjazdów, konsultacji lekarskich. Odbieramy także telefony! Nasze motto: NAWET NAJDŁUŻSZA ŻMIJA PRZEMIJA wciąż jest aktualne i niecierpliwie oczekujemy na przeminięcie pandemii.
facebook
www
Instagram
KONTAKT:
info@misjaajurweda.pl
BEATA koordynator w Polsce: tel. +48 690 868 677


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.
 


This email was sent to <<E-mail>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Misja Ajurweda · Czarnowiejska 49/15 · Kraków 30-049 · Poland

Email Marketing Powered by Mailchimp