Copy
wyświetl w przeglądarce

Witamy w Misji Ajurweda...

Ostatni nasi Klienci powrócili z Indii, zregenerowani i zadowoleni, w lutym. Potem nagle świat się zatrzasnął, zapanowały strach, niepewność i bezradność. Od marca na naszym Oceanie Możliwości panuje martwa cisza. Dryfujemy wokół własnej osi w oczekiwaniu na podniesienie szlabanów. Nie próżnujemy. Choć wciąż jeszcze nie możemy nikogo wysłać na wymarzoną terapię i wyśniony wypoczynek, przez cały czas pracujemy: dokształcamy się, poszukujemy kontaktów z najlepszymi ośrodkami, negocjujemy ceny przyszłych wyjazdów, działamy w mediach społecznościowych. Można  nas znaleźć na Facebooku i Instagramie. 
Loty do Indii już są możliwe z przesiadką w Niemczech, Francji czy Holandii, ale nie można jeszcze starać się o wizę turystyczną, więc póki co droga zamknięta. Jak tylko pojawią się dobre wiadomości na temat podróży do Indii i na Sri Lankę, natychmiast damy znać w mediach społecznościowych.
O wyjazdy i ośrodki można, a właściwie należy pytać już teraz, bo potem ruszą szturmem wszyscy stęsknieni za Azją i za Ajurwedą i może być trudno o miejsce. Listopad to wspaniały czas na pobyt w Kerali, a także na Cejlonie. Słoneczna pogoda gwarantowana. Tymczasem Misja Ajurweda czuwa i trzyma rękę na pulsie. Wciąż JESTEŚMY W INDIACH, DZIAŁAMY W POLSCE i czekamy na Twoje pytania.

 

ZAPRASZAMY DO LEKTURY NASZEGO BLOGA
 Blog pojawił się w sierpniu, jest więc zupełnie świeży. Chcemy na nim pisać o organizowanych przez nas wyjazdach, o ośrodkach, o tym jak działa Ajurweda. Chcemy by zawarte w nim treści przyczyniły się do popularyzacji prawdziwej, "ortodoksyjnej" Ajurwedy, żeby wyjaśniły wszelkie wątpliwości, uchroniły przed "pseudo-ajurwedą", która zaczyna się plenić jak grzyb po deszczu. Będzie różnie i różnorodnie. Zachęcamy nie tylko do czytania, ale i do komentowania.
KONSULTACJE LEKARSKIE ONLINE 
Wciąż aktualne i bardzo wygodne są  konsultacje online z dr Manojem ze szpitala Marmma Yogi. Wejdź na stronę szpitala albo skontaktuj się z Misją Ajurweda a pomożemy Ci w kwestiach językowych, wypełnieniu ankiety i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
 
Doktor Manoj Chandrasekharan, naczelny lekarz  szpitala Marmma Yogi w Kerali, w Indiach, ortopeda i reumatolog. Jako lekarz ajurwedy i ekspert marma zajmuje się leczeniem również innych schorzeń. Dzięki konsultacji online zostaniesz zdiagnozowany/na, otrzymasz wytyczne i porady dotyczące diety oraz zalecenia przyjmowania dobranych przez doktora leków.
Konsultacja online może być również potraktowana jako wstępna konsultacja przedwyjazdowa.
W tej chwili nie można jeszcze wysyłać z Indii paczek do Polski, ale wkrótce to się zmieni i będziemy mogli dostarczać zalecone lekarstwa pozyskane od najlepszych producentów.
Póki co, wiele popularnych specyfików jest dostępnych na polskim rynku.
MOŻEMY ZABRAĆ CIĘ TUTAJ
MISJA AJURWEDA  współpracuje z kilkudziesięcioma renomowanymi i sprawdzonymi ośrodkami Ajurwedy w Indiach, które oferują zarówno szeroki wachlarz zabiegów regeneracyjnych, jak i terapie medyczne na najwyższym poziomie. Obecnie podejmujemy współpracę z kilkoma ośrodkami ajurwedy na Sri Lance, żeby nasi Klienci mieli jeszcze więcej możliwości wyboru. Poniżej przedstawiamy jeden z nich.
 
GIMAN FREE - SRI LANKA
Giman Free Beach Resor to nie tylko świetna ajurweda, ale też piękna plaża, spokojne morze, rafa koralowa i tropikalna zieleń. Więcej dowiecie się  TU
ZOBACZ CO CIĘ CZEKA
popularne zabiegi ajurwedyjskie

wkrótce znowu  będzie to możliwe

Podikizhi to specjalistyczny zabieg skuteczny w leczeniu schorzeń kręgosłupa, stanów zapalnych mięśni pleców, artretyzmu, reumatyzmu, sztywności karku, bólów krzyża i innych dolegliwości mięśniowo-stawowych. W lnianych tobołkach znajdują się odpowiednio dobrane substancje lecznicze.

W czasach pandemii internet to prawdziwe błogosławieństwo, dzięki któremu wciąż mamy kontakt z szerokim światem, możemy pracować, zdobywać wiedzę, wymieniać doświadczenia, a nawet organizować różnego rodzaju eventy. Misja Ajurweda wciąż działa na FacebookuInstagramie oraz chętnie odpisuje na maile dotyczące Ajurwedy, organizacji wyjazdów, konsultacji lekarskich. Odbieramy także telefony! Do naszej internetowej aktywności dołączyłyśmy także prowadzenie bloga poświęconego Ajurwedzie i wyjazdom terapeutycznym. Nasze motto: NAWET NAJDŁUŻSZA ŻMIJA PRZEMIJA wciąż jest aktualne i niecierpliwie oczekujemy na przeminięcie pandemii.
facebook
www
Instagram
KONTAKT:
info@misjaajurweda.pl
BEATA koordynator w Polsce: tel. +48 690 868 677


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.
 


This email was sent to <<E-mail>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Misja Ajurweda · Czarnowiejska 49/15 · Kraków 30-049 · Poland

Email Marketing Powered by Mailchimp