Copy
wyświetl w przeglądarce

Witamy w Misji Ajurweda...

Czas płynie, Święta za pasem, kończy się dziwny, niepomyślny, uciążliwy rok 2020. Ośrodki w Indiach są gotowe na przyjęcie zagranicznych gości, ale same Indie wciąż zamknięte na głucho i wizy turystyczne nie są wydawane. Chociaż chodzą słuchy o rychłym otwarciu się Sri Lanki, o niedługim otwarciu się Indii, nie dajemy im wiary, bo póki nie trzymamy wróbla w garści, na nic nam kanarek na dachu. Pozostaje jedynie czekać. Nie czekamy z założonymi rękami. Dokształcamy się, podtrzymujemy kontakty z ośrodkami i Klientami. Prowadzimy bloga, jesteśmy obecne w mediach społecznościowych. Postanowiłyśmy, że i newsletter będzie się od czasu do czasu ukazywał chociaż wiadomości, zwłaszcza tych dobrych, ani na lekarstwo. Tymczasem sygnały  od naszych Klientów już się pojawiają - ludzie chcą wreszcie wyjechać i pytają, kiedy będzie to możliwe. Przeglądają ośrodki i pytają o ceny i terminy. Nie możemy odpowiedzieć na wszystkie pytania. Nie wiemy, kiedy dany ośrodek się otworzy, ile będzie kosztował przelot, czy ulegną zmianie ceny. Ale trzymamy rękę na pulsie (a właściwie cztery ręce na wszystkich możliwych pulsach) i jak tylko coś będziemy wiedzieć, powiemy Ci o tym na pewno.
Jak tylko pojawią się dobre wiadomości na temat podróży do Indii i na Sri Lankę, natychmiast damy znać w mediach społecznościowych.I w specjalnym newsletterze.

Tymczasem Misja Ajurweda czuwa. Wciąż JESTEŚMY W INDIACH, DZIAŁAMY W POLSCE i czekamy na Twoje pytania.

 

Wkrótce nowe, ciekawe wpisy na naszym blogu
 Blog pojawił się w sierpniu i powoli się rozkręca.  Chcemy na nim pisać o organizowanych przez nas wyjazdach, o ośrodkach, o tym jak działa Ajurweda. Chcemy, by zawarte w nim treści, przyczyniły się do popularyzacji prawdziwej, "ortodoksyjnej" Ajurwedy, żeby wyjaśniły wszelkie wątpliwości, uchroniły przed "pseudo-ajurwedą", która zaczyna się plenić jak grzyby po deszczu. Zachęcamy  do czytania i  komentowania.
KONSULTACJE LEKARSKIE ONLINE 
Zapraszamy do skorzystania z konsultacji online z dr Manojem ze szpitala Marmma Yogi. Wejdź na stronę szpitala albo skontaktuj się z Misją Ajurweda, a pomożemy Ci w kwestiach językowych, wypełnieniu ankiety i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Cena godzinnej konsultacji, to w przeliczeniu na złotówki, około 80-90 zł.
Doktor Manoj Chandrasekharan, naczelny lekarz  szpitala Marmma Yogi w Kerali, w Indiach, ortopeda i reumatolog. Jako lekarz ajurwedy i ekspert terapii marma, zajmuje się leczeniem również innych schorzeń. Dzięki konsultacji online zostaniesz zdiagnozowany/na, otrzymasz wytyczne i porady dotyczące diety oraz zalecenia przyjmowania dobranych przez doktora leków.
Konsultacja online może być również potraktowana jako wstępna konsultacja przedwyjazdowa.
MOŻEMY ZABRAĆ CIĘ TUTAJ
MISJA AJURWEDA  współpracuje z kilkudziesięcioma renomowanymi i sprawdzonymi ośrodkami Ajurwedy w Indiach, które oferują zarówno szeroki wachlarz zabiegów regeneracyjnych, jak i terapie medyczne na najwyższym poziomie. Obecnie podejmujemy współpracę z kilkoma ośrodkami ajurwedy na Sri Lance, żeby nasi Klienci mieli jeszcze więcej możliwości wyboru.
Poniżej przedstawiamy jeden z nich.
LIFE AYURVEDA RESORT - SRI LANKA
Ośrodek Life Ayurveda Resort to idealne miejsce na połączenie tropikalnych wakacji i Ajurwedy. Położony jest nad samym morzem, z bezpośrednim dostępem do plaży. Choć robi wrażenie odosobnionego,  w pobliżu nie brakuje sklepów, restauracji, możliwości uprawiania sportów.  To prawdziwy nadmorski kurort, który stawia jednak na solidną tradycyjną terapię i chętnie przyjmuje pacjentów z poważniejszymi schorzeniami. Więcej dowiesz się TU

 
ZOBACZ CO CIĘ CZEKA
popularne zabiegi ajurwedyjskie

wkrótce znowu  będzie to możliwe

Dhumpana (dhoompan) to "palenie" po ajurwedyjsku. Rodzaj inhalacji dymem pochodzącym ze spalania ziół i leczniczych proszków. Zabieg oczyszcza płuca i drogi oddechowe, wspomaga leczenie schorzeń związanych z układem oddechowym. Dym wciąga się nosem lub ustami, albo wprost pali się "papierosy" ziołowe i bidi z odpowiednio dobranych leczniczych liści.

W czasach pandemii internet to prawdziwe błogosławieństwo, dzięki któremu wciąż mamy kontakt z szerokim światem, możemy pracować, zdobywać wiedzę, wymieniać doświadczenia, a nawet organizować różnego rodzaju eventy. Misja Ajurweda wciąż działa na FacebookuInstagramie oraz chętnie odpisuje na maile dotyczące Ajurwedy, organizacji wyjazdów, konsultacji lekarskich. Odbieramy także telefony! Do naszej internetowej aktywności dołączyłyśmy także prowadzenie bloga poświęconego Ajurwedzie i wyjazdom terapeutycznym. Nasze motto: NAWET NAJDŁUŻSZA ŻMIJA PRZEMIJA wciąż jest aktualne i niecierpliwie oczekujemy na przeminięcie pandemii.
facebook
www
Instagram
KONTAKT:
info@misjaajurweda.pl
BEATA koordynator w Polsce: tel. +48 690 868 677


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.
 


This email was sent to <<E-mail>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Misja Ajurweda · Czarnowiejska 49/15 · Kraków 30-049 · Poland

Email Marketing Powered by Mailchimp