Copy

Letní dovolené a prázdniny jsou v plném proudu a my Vás po měsíci opět zdravíme prostřednictvím aktuálního vydání Newsletteru. Ať už Vás naše novinky zastihnou kdekoliv, doufáme, že si užíváte zaslouženého odpočinku a uděláte si chvilku času, třeba abyste se zapojili do naší nové soutěže!

Krásné a dlouhé léto Vám přeje Optiscont!
Žhavé slunce, horký písek, chlazené drinky – co víc si můžeme od dovolené přát? Tedy kromě kvalitních slunečních brýlí! Chraňte své oči proti škodlivým UVA a UVB záření a nakupujte pouze v prověřených optikách.

Prohlédnout sluneční brýle >>                 
Patříte k nadšeným cyklistům a polykačům kilometrů v sedle jízdního kola? Pak nepřehlédněte nabídku brýlí Oakley, které jsou pro cyklistiku jako stvořené. Na jejich vývoji se podílí i takové hvězdy, jako např.  britský závodník Marc Cavendish

Prohlédnout brýle Oakley >>
Multifokální brýle s garancí přivyknutí pouze u nás >>
Letní dlouhé teplé večery přímo svádějí k tomu, abychom se pobavili s přáteli a protancovali se nocí až do svítání. A co si budeme povídat, stylové brýle jsou tou pověstnou třešničkou na dortu, která ovšem nesmí chybět.

Prohlédnout Ray-Ban brýle >>
Pokud se těšíte na chvíle klidu strávené pouze s dobrou knihou, nezapomeňte si na dovolenou přibalit také brýle na čtení! Vybrat si přitom můžete z široké nabídky značek, barev i tvarů. 

Prohlédnout dioptrické brýle >>
Výherce minulého soutěžního kola: Značkové brýle Oakley Jawbreaker z edice Tour de France 2019 vyhrává pan Jan Holeček. GRATULUJEME! Ohledně předání výhry Vás budeme kontaktovat e-mailem. 
Facebook
Twitter
Link
Website
Copyright © 2019 Optiscont, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.