Copy
Newsletter si můžete otevřít i tady. Možná bude vypadat ještě líp.

JSME MILA

Management pro neziskovky změnil svůj název.

Jsme MILA
MILA: Petra, Alžběta, Simona, Blanka, Karolína a Petra
Hlava manažerky, srdce sociální pracovnice. To je Simona Bagarová. Když v roce 2018 zakládala spolek Management pro neziskovky, nebylo její ambicí nic víc, než pořádat vzdělávací kurzy pro nevládní organizace. Vlastní negativní zkušenost s nedůstojnou péčí v domově seniorů ji časem přiměla nasměrovat hlavu a srdce i sem. Tým se rozšířil a přibyl projekt D.O.M.A., který usiluje o to, aby bylo dobře seniorům i těm, kteří o ně pečují. A díky našim kurzům na něj máme peníze. Název Management pro neziskovky nám začal být malý. Tak jsme se přejmenovaly.

Jaká tedy MILA JE?


V MILE se potkává management i laskavost - hlava i srdce nejen Simony, ale teď už i dalších pěti žen, které tvoří náš tým: Petry, Bětky, Blanky, Karolíny a Petry. Stavíme na otevřenosti, smysluplnosti a radosti, protože věříme, že to je správná cesta. A víte, jaký další význam v sobě slovo MILA ukrývá? Přečtěte si o naší proměně a dozvíte se to.
 

SIMONA BAGAROVÁ: HOŘÍM

Hořím
VYŠLA KNIHA HOŘÍM. UŽ JI MÁTE?

CO JEŠTĚ MÁME

 
Blanka a Petra
MÁME MÍSTO NA KURZU SROZUMITELNÉ KOMUNIKACE
Jestli jste neziskovka, která se v sociálních sítích tak trochu ztrácí, nebo chcete se svými dárci najít společnou řeč na webu či v newsletteru, přihlaste se 15. 10. na náš kurz. Povedou ho Blanka Opekarová a Petra Wattelle, které toho o komunikaci vědí hodně a nebojí se o to podělit.
Lucie K.
MÁME SKVĚLOU LUCII
Do našeho týmu se přidala posila s velkým P. Množství rukou, které Lucie Kendricková má, jsme se ještě nedopočítaly, ale je jich moc. Lucie se o nás stará jako o vlastní a hlídá, aby všichni dostali zaplaceno, aby na kurzech nic nechybělo, aby ve smlouvách bylo všechno v pořádku a aby nám bylo dobře. Děkujeme Ti ♥
Hello Země
MÁME PŮL MILIONU NA PROJEKT D.O.M.A.
Program Hello Země už 25 let pomáhá různým českým neziskovým organizacím v jejich rozvoji. Letos se mezi pět finalistů dostal i náš projekt D.O.M.A. Děkujeme všem zaměstnancům Hello Bank!, kteří ho svým hlasem podpořili. Získali jsme finanční podporu 528 000 korun, které nám pomohou začít v ještě více domovech seniorů.
Instagram
Facebook
LinkedIn
Napište nám
Copyright © 2021 MILA, All rights reserved.


Už Vás náš newsletter neobohacuje a nechcete ho dostávat?
Můžete se z něj snadno odhlásit.

Email Marketing Powered by Mailchimp