Copy
HOŘÍM
Kniha o nejlepších pečovatelkách a pečovatelích, jaké jsem kdy poznala.
Kniha Hořím
Potkala jsem v životě spoustu pečovatelů. A o některých z nich jsem se rozhodla napsat knihu.
HOŘÍM. Rozhovory s lidmi, kteří pečují o staré a umírající v domovech seniorů, hospicích a nemocnicích. Kniha o obyčejných zázracích a hlubokých poznáních z každodenního kontaktu s pacienty a klienty. Kniha rozhovorů s lidmi, kteří vnímají svou profesi jako dar a lidkost a empatii jako její podstattu.
"Já se netajím tím, že když mám noční a nějakej klient zrovna naříká, tak si jdu lehnout do volný postele vedle něj a koukáme spolu na televizi. Klidně bych je i unesl na vozejku ven, kdyby si to užili. Já bych třeba chtěl, aby mě někdo unesl z důchoďáku na vozejku."

Nepřipomíná vám to scénu z filmu Nedotknutelní? Jeho české pokračování by mohl napsat Dominik, jeden z hrdinů knihy. Je mu teprve 23 le t a je to rebel s velkým srdcem. ♡
Kniha HOŘÍM vychází 23. září 2021 a jestli chcete, můžete si ji objednat už teď.
Stojí 399 Kč a hned, jak dorazí z tiskárny, vám ji vlastnoručně zabalím a odešlu.
Tuhle knihu chci. Hořím!
CO JEŠTĚ CHYSTÁME
 
Úspěšný fundraising
KURZ ÚSPĚŠNÝ FUNDRAISING | 10. 9. 2021

Pokud chcete mít klidný zbytek léta a v hlavě jistotu, že jste vstup do následující fundrasingové sezóny nepodcenili, registrujte se na náš kurz Úspěšný fundraising. Těšit se na vás budu 10. září v krásných nových prostorech HubHub v centru prahy.
HubHub Praha - Palác ARA
HUBHUB: OÁZA V CENTRU PRAHY

Někdo má na září nové bačkory do školy, my máme od září nové prostory pro naše kurzy. A to hlavně díky  Milanovi Kilíkovi z HubHub - epicentra lidského talentu. Přečtěte si s ním rozhovor na našem webu. A jestli se přihlásíte na některý z našich kurzů, budete se moci kochat výhledem z horních pater pražského paláce ARA v Perlové ulici i vy.
Podcast Cinkátko
PODCAST: FILANTROPIE PRO ZAČÁTEČNÍKY

Stačí poslat hračky do dětského domova a zatleskat lékařům na balkoně? Nemyslím si. Pokud byste se svojí firmou rádi udělali něco dobrého pro tento svět a rádi byste to udělali dobře, poslechněte si podcast, kde otevřeně vysvětluju, co definuje smysluplnou pomoc, a dávám tipy, jak si najít svoji neziskovku.
Instagram
Facebook
LinkedIn
Management pro neziskovky
Napište mi
SIMONA BAGAROVÁ | 777 584 026 | simona@simonab.cz
www.simonab.cz | www.managementproneziskovky.cz

 
Proč vám tyhle zprávy píšeme? Protože jste se přihlásili k jejich odběru a taky si myslíme, že by vás mohly zajímat. Jestli jsme se spletli, můžete se odhlásit. Stačí kliknout tady.


This email was sent to <<E-mail>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
MILA · Kamenická 5 · Praha 7 170 00 · Czech Republic

Email Marketing Powered by Mailchimp