Copy
ČAS SE NADECHNOUT
Náš projekt D.O.M.A. se opět dává do pohybu.
Až 300 spokojenějších seniorů a až 100 spokojeněších pečovatelů je letošní cíl našeho projektu D.O.M.A. Zatímco virus mnohé z nás zastavil, jiným nedovolil zastavit ani na vteřinu. První dvě zařízení se po kritické době opět nadechla a oslovila nás ke spolupráci. Uvědomují si totiž, že jedině tam, kde jsou spokojení zaměstnanci budou i spokojení pacienti a klienti. 
 
Šárka Dizonová a Simona Bagarová
DUBEN, V KUTNÝ HOŘE BUDEM

“Chci, aby se pacienti na konci života cítili pořád jako lidi a chci vědět, že pro ně děláme maximum.” 


Tato slova zazněla od MUDr. Šárky Dizonové, lékařky kutnohorského oddělení paliativní péče, které je prvním místem, kde s D.O.M.A. začínáme.
Petra Lazáková
Druhým místem je organizace RUAH, která poskytuje specializovanou terénní péči na Benešovku. Její zakladatelka a současná ředitelka Marta Vacková má péči o zaměstnance jako jednu ze svých priorit.

Za projekt D.O.M.A. sem bude jezdit naše nová kolegyně Petra Lazáková (na fotce), která má mnohaleté zkušenosti s vedením humanitárních projektů a organizováním vzdělávací i zdravotnické pomoci.
PARTNEŘI PROJEKTU D.O.M.A
 
 
KURZY, NA KTERÝCH BUDEME. PŘIJDETE?
 
23. 4. 2021  |  KURZ SPOKOJENÝ LEADER 

Už za týden povede lektorka Margaret Starka další z trojice našich kurzů. Staňte se leaderem pro svůj tým. Margaret vám ukáže, jak vyladit organizaci i lidi uvnitř, abyste se vzájemně doplňovali a obohacovali. Své zkušenosti získala ve společnosti Red Bull a teď se o ně podělí i s vámi. Přijďte, ještě máme pár míst.
23. 4. 2021  |  NOVÉ VÝZVY V PÉČI O SENIORY

Od 19. 4. probíhá týden pro neziskový sektor tzv. NGO MARKET. V pátek je na programu debata o nových výzvách v péči o seniory, kterou budu moderovat. Hosty budou ředitel domova pro seniory Sue Ryder Matěj Lejsal, ředitel organizace Elpida Jiří Hrabě a socioložka Lucie Vidovičová. Sledujte nás živě na Facebooku. 
21. 4. 2021  |  FIRMY A NEZISKOVKY: KDE KONČÍ MARKETING A NASTUPUJE ETIKA

Připojte na moji přednášku pro BE-DNA. Budeme se bavit o tom, co všechno je smysluplná pomoc, jak nastavit kvalitní spolupráci mezi firmou a neziskovkou a jaké benefity taková spolupráce přináší. Začínáme v 16:30, účast je zdarma a přihlásit se můžete tady.
Instagram
Facebook
LinkedIn
Management pro neziskovky
Napište mi
SIMONA BAGAROVÁ | 777 584 026 | simona@simonab.cz
www.simonab.cz | www.managementproneziskovky.cz

 
Proč vám tyhle zprávy píšeme? Protože jste se přihlásili k jejich odběru a taky si myslíme, že by vás mohly zajímat. Jestli jsme se spletli, můžete se odhlásit. Stačí kliknout tady.


This email was sent to <<E-mail>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
simonab.cz · Kamenická 5 · Prague 170 00 · Czech Republic

Email Marketing Powered by Mailchimp